Společenské aktivity

Společnost se v rámci svých možností snaží podat pomocnou ruku každému, kdo to potřebuje. Jsme si vědomi, že neobchodní společnosti na rozdíl od obchodních obtížně zvládají financování své činnosti vlastními silami, proto se snažíme v maximální možné míře pomoci.

Navíc jsme si vědomi, že pomoc není samoúčelná a jsme tomu rádi. Pomáháme-li Nadačnímu fondu, sportovnímu oddílu, vědeckému projektu nebo třeba zájmovému klubu, on poté svou činností potěší mnoho lidí ve svém okolí a třeba mnoha lidem zároveň i pomůže.

Partner V letech Forma spolupráce
KaBaL team Karviná 2012-2016 Podpora sportovní výchovy mladých badmintonistů v Karviné
HCB oddíl házené Karviná 2012-2016 Podpora v činnosti
Tenisový klub Slávia Orlová 2012-2016 Podpora v činnosti
Gymnázium Karviná 2012-2016
Sdružení Permoník 2012-2016
Stavební společnost Karviná a.s.
provozovna společnosti v Petrovicích u Karviné

SSKA - Stavební společnost Karviná, a. s. již více než 25 let vytváří významné technické a užitné hodnoty v oblasti stavebnictví. Jsme progresivní stavební firma s pevným postavením na trhu Moravskoslezského kraje. Abychom uspokojili přání a požadavky našich klientů v co nejširší míře, využíváme v oblasti stavebnictví nové trendy a zavádíme inovativní technologie.

Vše realizujeme na jednom místě v Centru stavebních služeb v Petrovicích u Karviné, které je svou koncepcí a přístupem k zákazníkovi ojedinělou institucí v našem regionu.