Spolusoučásti Centra stavebních služeb

Eltom, s.r.o.
Oběžná 163/19
709 00, Ostrava – Mariánské Hory

tel.: 596 636 149
web: http://www.eltom-orlova.cz/
e-mail: nemec@eltom-orlova.cz

ELTOM, s.r.o., zahájila činnost k 1.6.1999. Aktivity společnosti navazují na činnosti firmy Jiří Tomáš - Lydie Tomášová ELTOM, přičemž dochází k podstatnému rozšíření předmětu činnosti (zejména projektová příprava staveb, vyšší podíl elektromontážních prací u zařízení NN, nově pokrývaná oblast zemních prací a elektromontážních prací u zařízení VN) a k rozšiřování působnosti společnosti.


Bohumír Wanecki – MANAP
Slovenská 2896/36
733 01, Karviná-Hranice

tel.: 596 364 791
web: http://www.manapwanecki.cz
e-mail: manapwanecki@seznam.cz

Firma MANAP - malířské a natěračské práce vznikla 1.1.1989 za účelem nabídky služeb zákazníkům v oblasti malířských a natěračských prací bytových a průmyslových objektů.

Díky profesionálnímu přístupu ke své práci jsou naši malíři a lakýrníci schopni realizovat požadavky zákazníků v krátkém časovém intervalu a k jejich plné spokojenosti. Pracujeme se širokou škálou druhů materiálů od renomovaných firem, které vyhovují i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Nabídka zahrnuje nátěry omítek, fasád, nátěry klempířských prvků, střech, nátěry ocelových konstrukcí a zámečnických prvků, nátěry truhlářských výrobků, nátěry potrubí, armatur, otopných těles, pletiv, nátěry betonových povrchů, protihnilobné nátěry tesařských konstrukcí, tryskání ocelových konstrukcí, šrafování bezpečnostními barvami a pod.

Stavební společnost Karviná a.s.
provozovna společnosti v Petrovicích u Karviné

SSKA - Stavební společnost Karviná, a. s. již více než 25 let vytváří významné technické a užitné hodnoty v oblasti stavebnictví. Jsme progresivní stavební firma s pevným postavením na trhu Moravskoslezského kraje. Abychom uspokojili přání a požadavky našich klientů v co nejširší míře, využíváme v oblasti stavebnictví nové trendy a zavádíme inovativní technologie.

Vše realizujeme na jednom místě v Centru stavebních služeb v Petrovicích u Karviné, které je svou koncepcí a přístupem k zákazníkovi ojedinělou institucí v našem regionu.